VELKÉ FORMÁTY LENTIKULÁRNÍ TISK 

Základní informace

Moderní vybavení tiskárny, nám umožňuje vyrábět lentikulární obrazy již od 1ks. Můžeme Vám nabídnout řešení pro interier i exterier. Velikosti začínají na A2 a dosahují až 117 x 175 cm v jednom kuse. Lentikulární obrazy lze rámovat, kašírovat na pevné materiály, nebo vyrobit do CLV k prosvícení. 

Ideální je, spojit se s námi již před výrobou grafiky. Poradíme Vám, jak dosáhnout co nejlepšího výsledku. Pro správné fungování efektu je velmi důležitý výběr typu čočky. Jednou z nejoblíbenějších forem lentikulární reklamy jsou CLV na autobusových zastávkách, v metru, na letištích, které jsou často v podsvícené verzi. Vyrábíme i velké obrazy, které jsou složeny více dílů. Tyto obrazy firmy nejvíce požadují pro svou prezentaci na veletrzích, nebo v sídle firmy.

Oblíbené jsou také obrazy v kombinaci 2D + lentikularní obraz. Lentikulární efekty dokážeme implementovat do již existujících projektů i na základě grafiky použité v reklamní kampani. Naše grafické oddělení má bohaté zkušenosti s lentikulární technologií .

Pro správnou funkci efektu je velmi důležitý výběr typu čočky. Je možné kombinovat efekty na jedné čočce s určitými omezeními:

3D efekt bude na lentikuláru určeném pro efekt výměny asi o 50 % horší než při použití lentikuláru 20 LPI a 28 LPI určeném pro 3D efekt.


Ukázky

© 2022 Ezop

Ezop ekologická tiskárna, Nábřeží 5574, Zlín 760 01, +420 571 161 206  info@ezop.cz 
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!